Devojka mu lupila 52 šamara nasred ulice i to sve zbog poklona (VIDEO)

Naime, ona je bila uznemirena zato što joj nije kupio novi pametni telefon za kineski Dan zaljubljenih koji se slavi 20. maja.
Snimak koji su uhvatile obližnje nadzorne kamere, ali i prolaznici, pojavio se na društvenim mrežama, a na njemu se vidi mlada žena koja udara muškarca na ulici ispred šokiranih prolaznika.
Ono što je zaista iznenadilo milione ljudi koji su pogledali snimak je miran stav muškarca koji jedva trza, a kamoli da pokušava da je obuzda ili zaustavi.
Kad je policija pokušala da ih odvede, muškarac je pokušao da zaštiti devojku dok ga je ona udarala. Rekao je da je greška njegova jer joj nije kupio poklon koji je želela i da je to sad jedini način da je smiri. Kasnije je policiji priznao i kako mu devojka plaća većinu troškova.
Komentari